SMO DRUŠTVO V JAVNEM INTERESU in to dokazujemo s sledečo ODLOČBO

Z veseljem vam  sporočamo, da smo v ŠD UTRIP, na podlagi izvedenih dogodkov v zadnjih treh letih, pridobili status društva, ki deluje v javnem interesu na področju športa. Status nam skladno z Zakonom o dohodnini omogoča, da lahko do 0,5% odmerjene dohodnine namesto državnemu proračunu prispevate našemu društvu. Zaradi tega se vaša dohodnina ne bo povečala ali zmanjšala – le delež sredstev, ki gre direktno v državni proračun, se bo zmanjšal za navedeni odstotek. Prispevek bo namenjen sofinanciranju delovanja društva in s tem dvigu kakovosti naših dogodkov ter lažjemu vzdrževanju igrišča. V kolikor imate interes vas naprošamo, da obrazec v prilogi izpolnete (vpišete samo vaše osnovne podatke zgoraj levo na obrazcu, se spodaj podpišete), ga natisnete in pošljete na naslov:


Davčna izpostava Ljubljana
DURS
Davčna ulica 1
1000 Ljubljana

Davčni zavezanec lahko poda zahtevo kadarkoli prek sistema eDavki na spletni stani http://www.durs.gov.si/si/aktualno/namenitev_dela_dohodnine_za_donacije_za_leto_2013/ V imenu Športnega društva UTRIP se vam zahvaljujemo, če se boste odločili svojih 0,5 % dohodnine nameniti našemu društvu. Zahvaljujemo se tudi vsem, ki boste zavezance za dohodnino k darovanju povabili in glas o možnosti donacije širili prek spletnih strani, socialnih omrežij, e-pošte…

>>PROŠNJA...

>>OBRAZEC...

Lepo pozdravljeni,

Gorazd Šorn - predsednik ŠD Utrip